MÖBLER / Bord / Nattygsbord 11744238
nr 1174 4238
Nattygsbord
omkring 1900, bemålat, längd: 40 cm, djup: 39 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 april 2018
kl 19:21:36
4/4 19:45:43
150 kr
9/4 19:15:21